5 Simple Techniques For کلاس یوس

Home Page Forums Delaware Gun Rights Discussion 5 Simple Techniques For کلاس یوس

Tagged: 

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #28930
  austinserena0
  Participant

  خیر. این موضوع را پیشنهاد نمی‌کنیم. شرکت در تمام آزمون ها نه تنها هزینه بسیار زیادی را به شما تحمیل می‌کند، بلکه امکان این وجود دارد که زمان برگزاری آزمون ها نیز در یک روز باشد.

  با سلام، اگر هدف اصلیتون قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی باشد، با توجه به سطح متوسط شما، بایستی از منابع یوس با درسنامه های فارسی_استانبولی و همچنین از کلاس یوس (خصوصی یا گروهی) استفاده کنید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه تور یوس، زمان برگزاری و جزییات بیشتر در مورد محل اقامت و برنامه تور، می‌توانید صفحه اختصاصی تورهای یوس را مشاهده کنید.

  اولین مرحله آزمون یوس ترکیه در کشور، ۲۱ اسفند سال ۱۴۰۱ یعنی ۱۲ مارس سال ۲۰۲۳ راس ساعت ۱۱ صبح به وقت تهران برگزار خواهد شد و نتایج آن ۲۹ اسفند به اطلاع شرکت کنندگان در این آزمون خواهد رسید.

  سوال نهایی: چرا یونی لند؟ چه ساکن تهران و کرج باشید و به دنبال کلاس حضوری یوس تهران باشید، چه ساکن اقصی نقاط کشور و بخواهید از کلاس یوس آنلاین یونی لند استفاده کنید، ممکن است نگران کیفیت آموزش‌ها باشید. چرا که بخش عمده ای از مخاطبان در مدرسه و آموزشگاه تجارب موفق و ناموفق از دوره‌های آنلاین و حتی حضوری داشته‌اند.

  آیا امکان شرکت در کلاس یوس در شهرستان ها وجود دارد؟ بله. چه به دنبال کلاس یوس در تبریز باشید، چه کلاس یوس اصفهان ، چه کلاس یوس در کرج چه کلاس یوس در ارومیه چه کلاس یوس در شیراز و چه کلاس یوس اردبیل میتوانید به صورت آنلاین در کلاس های یوس ترکیه یونی لند شرکت کنید. کیفیت کلاس های آنلاین مانند کلاس های حضوری بالا است. امکان دریافت مشاوره و ثبت نام حضوری وجود دارد؟ بله. برای دریافت وقت مشاوره حضوری کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت اقدام نمایید. چرا به یونی لند اعتماد کنیم؟ برنامه جامع و شفاف آموزشی، کادر حرفه ای، سابقه درخشان و نماد اعتماد الکترونیکی به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

  آزمون یوس نسبت به کنکور ایران بسیار ساده و راحت است، ولی نباید درباره آن ساده لوحی به خرج دهید و آن را دست کم بگیرید. شما نمی‌توانید در همه آزمون ها ثبت نام کنید، چرا که تعداد آن‌ها بالاست و حتی ممکن است زمان برگزاری برخی از آن‌ها با یکدیگر همپوشانی داشته باشد و نتوانید در دو امتحان همزمان شرکت کنید.

  آیا لازم است در امتحان یوس تمام دانشگاه های ترکیه شرکت کنم؟

  بله – آزمون های سراسری هر دو هفته یکبار روزهای جمعه برگزار می شوند.

  جهت اطلاع از شرایط تعیین سطح، برنامه ریزی و ثبت نام در کلاس ها، با دفاتر مرکزی موسسه یوس دیتا تماس بگیرید:

  تا بهترین خدمات رو به ما ارائه بدین .امیدوارم بتونیم جبران کنیم. تدریس اساتید واقعا بی نظیر .جزواتی که کار میشه خیلی دسته بندی شده و عالی هست.

  آیا در طول مدت اجرای کلاس یوس، آزمونهای آزمایشی و پشتیبانی انتخاب رشته انجام میشود؟

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آزمون آنلاین یوس کلیک کنید.

  آیا کلاسهای یوس فشرده بهمراه ارسال منابع یوس دو زبانه توسط موسسه یوس دیتا اجرا میشود؟

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.